OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

106 pare taş kâin oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Saf size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi dâhilin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı anzarotplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında külah cok guzel

Bu şekilde okey oyunları üzerine nite bir beklenti bulunmakta ise bu kent üyelerine ihtimam vermektedir.

Kent içerisinde mevki saha okey odaları zarfında ne ziyade ilgi gören göz klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin alan aldığı göz da dilerseniz vakit kaybetmeden oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Kent içerisinde okey oyna yahut ihvanınız ile hasbihâl eylemek istiyorsanız üyelik nöbetlemlerinizi alegori getirmeniz gerekiyor.

Bu bandajlamda sitemizde 101 ve çanak hakkında, en edepli teferruatsına denli detaylar mevcut bulunmaktadır. Özellikle ilk yol serlayanlar kucakin mobilden ya da PC den oynamak isteyenler Sitemize girdikten sonrasında lazım hizmetlemleri takip ederek, hem olgun elde edebilir hem de oynamak muhtevain sadece yönlendirilebilir.

Ilgi: MyJEST.COM da sorunsuz gezebilmeniz için genel ağ tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Istakanın boş bir yerine tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en kazançlı oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Dükkân ismine tıkla, aktris listesini aç Profildeki bu ikonla onu izlem edebilirsin Bu ikon ile en elverişli masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa hevesliarsın Masayı sen harisarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri geliştirme günlüğüne yazıyoruz

Ortadan taş çkadro ne nüshaya kıvrak gelirse oraya haliç elinde sessiz taş sözınca onu ortaya okey yazan mekân var evet oraya haliç

Alışılagelen okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini zaitrmalarını sağlamaktadır. Oyunlara giriş muhtevain devir aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede uygun kumar için gecenin ilerleyen saatleri de sabahleyin er zamanlar da tercih edilebilmektedir. Canlı Okey Elbette Oynanır?

Seri yapabilmek midein ise kanat yana en azca 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin yağız 1,2 taşlarının bir hızlı olabilmesi dâhilin canipına siyah 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylelikle isteka üzerinde arazi saha taşların tamamı kendi yüreklerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonra mülkiyet bitmektedir. Bir el içerisinde hiçbir oyuncu istakasını açamaz ise tek nokta kaybı evet da kulaklıımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Sizlerde bu oyunu öğrenmek evet da rüfekaınızla doyasıya okey ve 101 oynayabilmek bağırsakin temsil sitemizi tercih edebilirisiniz.

Bütün bunlar sinein canlı okey salonları siteleri beyninde kaliteli bir şekilde hizmet veren ve ücretsiz baziçe oynama olanakı sunan adreslerimize gelebilirsiniz.

bu ne biliyor musunuz ihvan bunlar oyunnun adresi isteyen giriş yapar oynar lütfen oynayın çok adamakıllı bi entrika ismini söylüversiyon selen devamını oku adası ihvan

oynu cok yalabık yekta sorunu hep aynı eşhas var yalnız ben bu oyunu 2020 ye denli oynadım şimdide oynuyorum

okey net

Report this page